Kada reikalingas pusašių keitimas?

Pusašis yra sudarytas iš veleno ir dviejų lankstų, kurie leidžia važiuoklei judėti aukštyn ir žemyn. Pusašiai leidžia priekiniams ratams pasisukti reikiama kryptimi nenutraukiant jėgos perdavimo ratams. Anksčiau ar vėliau yra reikalingas pusašių keitimas, todėl labai svarbu tą laiku pastebėti, ir kreiptis į patyrusius meistrus.

Kada reikia pakeisti pusašius?

Pusašio lankstai susidėvi dėl ant jų patenkančio vandens arba purvo. Taip pat pusašiai gali sugesti dėl pažeistų apsauginių gumų, dėl kurių iš pusašio išbėga tepalas. Jei taip atsitinka, turi būti pakeičiami pusašio lankstai, o tuomet, jei jie negali būti pakeičiami kitais, tenka keisti visą pusašį.  Pusašių keitimas yra atliekamas pirmiausia nuardant dalį važiuoklės, vėliau pusašis atjungiamas nuo stebulės, ir jį galima ištraukti iš pavarų dėžės arba iš diferencialo.

Pusašių priežiūra

Pusašiai, kaip ir kitos automobilių dalys, reikalauja tam tikros priežiūros, todėl tam vertėtų skirti pakankamai dėmesio. Svarbu periodiškai patikrinti, ar pusašio lanksto gumos yra nesuplyšusios, o pusašis nėra užterštas purvu. Natūralu, kad pusašių priežiūra reikalauja kur kas mažesnių išlaidų nei pusašių keitimas, todėl tinkamai juos prižiūrėdami galėsite sutaupyti pinigų.

Kur kreiptis dėl pusašių keitimo?

Autoservisų, kuriuose yra atliekamas pusašių keitimas, rasime ne taip ir mažai, todėl visada galima išsirinkti tokį, kuris geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius. Visuomet yra siekiama, kad automobilio remonto darbai būtų atlikti tikrai kokybiškai, tad pirmiausia palanku pasidomėti, kokius autoservisus rekomenduoja klientai. Naršydami internetinėje erdvėje rasite tikrai nemažai atsiliepimų bei rekomendacijų, todėl tai gali turėti įtakos jūsų pasirinkimui. Taip pat svarbu ir tai, kokias kainas yra nustatę skirtingi autoservisai – juk permokėti tikrai niekada nesinori. Jei siekiate, kad pusašių keitimas būtų atliekamas kuo greičiau, galite pasidomėti, koks yra skirtinguose autoservisuose dirbančių meistrų užimtumas, ir tai jums leis atrasti pačias palankiausias pasirinkimo galimybes.

Pusašiai – labai svarbi automobilio dalis, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad jie būtų tinkami prižiūrimi, o prireikus pusašiai turi būti pakeičiami naujais. Pusašių keitimas siūlomas daugybėje įvairių autoservisų, tad galite įvertinti, kuris jų siūlo palankiausias šių paslaugų kainas.