Paskutinį syk atnaujinta 2024-03-27

Renault and Dacia Specialistai

2008 m. įkurtas RS service yra specializuotas autoservisas Vilniuje. Servise atliekami išsamūs „Renault” ir „Dacia” automobilių remonto ir techninės priežiūros darbai. Mūsų kelionė prasidėjo nuo didelės aistros automobiliams, ypač „Renault” markės automobiliams. Šiandien esame šių išskirtinių transporto priemonių priežiūros specialistai, siūlantys individualius sprendimus, atitinkančius visus jūsų automobilių poreikius.

Mūsų išskirtinumas – nepaliaujamas dėmesys kompetencijai aptarnaujant du žinomus prekės ženklus – „Renault” ir „Dacia”. Laikydamiesi specializuoto požiūrio, užtikriname, kad kiekvienas remontas, techninės priežiūros paslauga ar diagnostinis įvertinimas būtų atliktas preciziškai ir kvalifikuotai, pritaikytas tik šiems automobiliams.

Išsamūs automobilių remonto sprendimai

RS service siūlome platų automobilių remonto paslaugų spektrą, apimantį viską – nuo įprastos techninės priežiūros iki sudėtingų mechaninių remonto darbų. Nors mes neatliekame kėbulo remonto darbų, mūsų komanda yra pasirengusi išspręsti bet kokią mechaninę problemą, su kuria gali susidurti jūsų „Renault” ar „Dacia„. O savo ištikimiems klientams, atsidėkodami už nuolatinį pasitikėjimą ir paramą, siūlome 10 % nuolaidą.

Automobilių draudimo partnerystė

Suprantame, kad nelaimingų atsitikimų pasitaiko, todėl bendradarbiaujame su automobilių draudimo paslaugų teikėjais, kad supaprastintume remonto procesą savo klientams. Jei jūsų „Renault” arba „Dacia” pateko į avariją, galite pasikliauti, kad mes tiesiogiai bendradarbiausime su jūsų draudimo bendrove, kad pagreitintume remontą ir kuo greičiau grąžintume ant jūsų automobilį ant kelio.

Patyrę meistrai, siekiantys tobulumo

Mūsų mechanikų komanda pasižymi didele patirtimi ir kompetencija, o jos ilgametė darbo patirtis apima tik „Renault” ir „Dacia” automobilius. Kasmet dalyvaudami naujausių automobilių technologijos pasiekimų kursuose, mes neatsiliekame nuo tendencijų ir užtikriname, kad visada esame pasirengę teikti aukščiausio lygio paslaugas. Be to, mūsų kompetencija apima ir „Renault” sportinius automobilius, nes specializuojamės ruošdami automobilius sudėtingoms ralio ir ralio-kroso varžybų sąlygoms.

Patikimumas, prieinamumas ir vientisumas

Mūsų verslo pagrindas yra vertybės – patikimumas, prieinamumas ir sąžiningumas. Suprantame sąžiningo darbo ir skaidrių kainų svarbą, todėl siekiame teikti išskirtines paslaugas konkurencingomis kainomis, niekada nenusileisdami kokybei.

Jūsų patikimas partneris

Nesvarbu, ar jums reikia įprastinės techninės priežiūros, skubaus remonto, ar jūsų „Renault” ar „Dacia” variklio darbinių parametrų koregavimo, galite pasitikėti, kad RS service suteiks ekspertinę priežiūrą ir dėmesį, kurio nusipelno jūsų automobilis.