Duslintuvų remontas ir keitimas: kada to reikia?

Tvarkingas ir sklandžiai važiuojantis automobilis džiugina kiekvieną vairuotoją, tačiau karts nuo karto visiems tenka susidurti su tam tikrais automobilio gedimais. Jei sutrinka transporto priemonės išmetimo sistemos darbas, tokiu atveju tenka pasirūpinti jos taisymu. Nors įprastai išmetamosios sistemos gedimai eismo dalyviams nėra pavojingi, tačiau tai gali sudaryti tam tikrų nepatogumų. Kad taip nenutiktų, verta kreiptis į autoservisų meistrus, kurie rūpinasi, kad duslintuvų remontas ir keitimas būtų atliekamas tikrai kokybiškai.

Kada reikalingas duslintuvų remontas ar keitimas?

Duslintuvų remontas reikalingas tuomet, kada šią automobilio dalį paveikia korozija (taip nutinka dėl susikaupusių druskų ar dėl ilgo duslintuvo eksploatavimo laiko). Dažniausiai korozijos pažeisti duslintuvai yra remontuojami juos suvirinant, o tuomet, jei pažeidimai yra labai dideli, detalės gali būti pakeičiamos naujomis. Kartais prireikia pakeisti lanksčiąją movą ar kitą išmetamosios sistemos dalį,  o kartais – ir daugiau šios sistemos detalių. Specialistai, įvertinę transporto priemonės būklę, galės pasakyti,  kokių darbų vertėtų imtis. Duslintuvų remontas ir keitimas yra atliekamas daugybėje įvairių autoservisų, tad tikri visada atrasite patį palankiausią sprendimą.

Kodėl šių darbų nereikėtų atlikti patiems?

Nors gali atrodyti, kad duslintuvų remontas ir keitimas yra labai paprastas darbas, kuris nereikalauja specifinių įgūdžių ar ypatingų žinių, tačiau gana dažnai vairuotojai pervertina savo galimybes, ir vėliau darbus tenka atlikti iš naujo. Vairuotojai neretai nusprendžia tiesiog suvirinti duslintuvą, tačiau tai reikalauja tam tikrų žinių, ir, žinoma, tikslumo. Jei darbas atliekamas netinkamai, tokiu atveju jau po kelių mėnesių ir vėl tenka susidurti su išmetamosios sistemos sutrikimais. Kad taip nenutiktų, šiuos darbus vertėtų patikėti specialistams, kurie pasirūpins, kad viskas būtų atlikta tinkamai.

Kaip nuslopinti duslintuvo skleidžiamą garsą?

Duslintuvų remontas ir keitimas dažniausiai atliekamas tada, kai automobilis pradeda skleisti didelį triukšmą. Vis dėlto, kartais triukšmas yra skleidžiamas ir tada, kai nenustatomi jokie gedimai – tokiu atveju garsas gali būti slopinamas naudojant rezonansines kameras, kurios padeda slopinti triukšmą, ir tai leis džiaugtis kur kas tyliau važiuojančia transporto priemone.